2010. május 4.

Zúzós hétvége..... rápihentünk

A vasárnapi nap nagyon szépen indult, de a dolgok végül nem teljesen úgy alakultak, ahogy szerettük volna.

Horváth Zsolt kategória első helyre kvalifikálta magát (1:53,768), sajnos a harmadik körben váltóhiba miatt kiállni kényszerült.

ProexRobi továbbra is küzd a V6-os Clioval, karosszéria sérülés miatt fejezte be a versenyt a kilencedik körben. Történt ugyanis, hogy egy rázókő miatt elengedett egy rögzítőelem és veszélyessé vált, hogy nagyobb sebességnél egyszercsak lerepül az autó hátulja és ezt a rizikót nem vállalta.

Grigalek Doki kategória ötödik helyről indult és a második helyen ért célba, így ő a nap egyetlen dobogósa.

Tőzsér Áron pole pozícióból indult, a negyedik körig tartotta is a dobogós helyeket, majd váltási nehézségek, a megsérült karosszéria és futómű miatt hátraszorult. Tim Gáborral vívott nagy csatát, végül a 9. helyen ért célba. A leggyorsabb köre biztatóan közel van az élmezőnyéhez.

Lévai Zoli: - Nagyon izgalmas verseny volt, az első kanyarban volt egy ütközésem, így visszacsúsztam a 14. helyre, aztán feljöttem a 10. re ahonnan megint kilöktek és 3 poziciót buktam, végül a 11. helyen fejeztem be a versenyt. Tanulságos volt. -